(044) 259 69 31, (050) 179-79-50

info@women-health.com.ua

med_gyn

Про Центр Жіночого Здоров’я

Центр Жіночого здоров’я

Саме КОМПЛЕКСНА медична допомога, коли лікар розглядає організм жінки – як єдину систему – глобальна тенденція в сучасній медицині. Фахівцями Центру жіночого здоров’я застосовуються методики лікування захворювань і корекція способу життя в основу яких покладено довіру, відкритість та поінформованість пацієнта у всіх аспектах свого здоров’я.

«Центр жіночого здоров’я – надає комплексну медичну допомогу, в першу чергу, враховуючи особливості та якість життя жінки. У нашому центрі лікар індивідуально підходить до кожної жінки, яка звертається за допомогою».

Вадим Гончаренко, керівник Центру жіночого здоров’я лікарні «Феофанія».

У Центрі жіночого здоров’я застосовується концепція багатопрофільної допомоги жінкам – Well Woman Care. Ми враховуємо гендерні особливості при діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань. Тому що безліч захворювань зустрічаються тільки у жінок або ж мають інший перебіг та наслідки, зустрічаються з іншою частотою або ж можуть вимагати особливої реабілітації.

У своїй роботі ми враховуємо те, що організм жінки – складна особлива і унікальна система – репродуктивні органи, шкіра і волосся, молочні залози, ендокринна система. Ми розуміємо, що жінки по-особливому сприймають ті чи інші проблеми зі здоров’ям, наприклад, порушення обміну речовин або проблеми шкіри і волосся.

Фахівці Центру жіночого здоров’я знають, що в різні вікові періоди життя, в організмі жінок характерні передбачувані зміни, які впливають на здоров’я і якість життя. І тому ми завжди пропонуємо своєчасну турботу.

Наші експерти впроваджують нові стандарти в організації медичної допомоги жінкам, комплексного і багатопрофільного підходу лікаря до здоров’я жінки.

about

Наши Услуги

 • accordion2 Консультації спеціалістів

  • Консультативний прийом акушера-гінеколога
  • Консультація терапевта
  • Консультація ендокринолога
  • Консультація невропатолога
  • Консультація судинного хірурга
  service7

  НАША ЦЕЛЬ

  Мы знаем, что современной женщине нужно быть хорошей матерью и любящей женой.

  feature3

  РАСПОЛОЖЕНИЕ

  Центр женского здоровья – является структурным подразделением больницы «ФЕОФАНИЯ»

  feature2

  СПЕЦИАЛИСТЫ

  Медицинский персонал Центра женского здоровья – высококвалифицированные специалисты.

  service2

  КОНСУЛЬТАЦИИ

  Получите консультацию от ведущих специалистов в Украине

  Центр Женского Здоровья - Клиническая Больница "Феофания" © 2019 | Разработка сайтов - phar.media